...
 

Hangar Ankara

0 SEPETİM (0)

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Fitovision Fito-Block Bitkisel Çay 60 gr

₺300,00 KDV dahil
- +
Ürün Özellikleri İNSÜLİN DİRENCİ VE TİP 2 DİYABET VARLIĞINDA KULLANIMI UYGUNDUR. TİP 1 DİYABET VE HİPOGLİSEMİ DURUMLARINDA KULLANILMAMALIDIR. KAN ŞEKERİ REGÜLASYONU SAĞLAR. DİYABETİK HASTALARDA GÖRÜLEN HALSİZLİK, BİTKİNLİK DURUMLARINI AZALTIR.

İÇİNDEKİLER:

 Gurmar yaprağı,
Sağlıklı bir diyet ve egzersiz programı eşliğinde Gurmar bitkisi kilo kontrol planlarınıza da yardımcı olabilir. Ayrıca yüksek karbonhidratlı ve şekerli besinler tüketilmesi durumunda da şeker dengesinin kurulmasına katkıyı sağlamaktadır.
  Afat otu;
  Bitki toprak üstü çiçekli kısımlarında bulunan sekoiridoitler antidiyabetik etki göstermektedir.
  Kudret narı,
Diabetesmellitus (şeker) hastalığında kudret narının kan şekerini düşürücü etkisi olduğu gösterilmiştir. Bitki bünyesinde bulunan momordicinfitoaktifi bitki insülini olarak da adlandırılmaktadır.
    Zeytin Yaprağı,
Bağışıklık sistemini güçlendirmesiyle özellikle diyabetik hastalarda görülen halsizlik, yorgunluk, bitkinlik durumlarında vücut direncini yüksek oranda arttırmaktadır
  Dut yaprağı,
Bağırsaklarda karbonhidratların emilimini engellediği gibi özellikle diyabetik hastalarda şeker emiliminideultra yüksek düzeyde engeller.Dut yaprağında bulunan güçlü antioksidanlar özellikle diyabette görülen yaraların iyileşme sürecini hızlandırmaya yardım eder
      Tarçın
 Gastrointestinal spazmlar, gaz ve şişkinlik gidericidir.Sindirim sistemi yetersizliğinde insülin regülatörü olarak etki gösterir.Diyet programı esnasında açlık kan şekerini düzenleyemeye yardımcı olur.Soğuk algınlığı preparatlarının bileşiminde antimikrobiyal etkilerinden dolayı kullanılır.

KULLANIM ŞEKLİ:

Günde 2 sefer yemeklerden önce 1 su bardağı kaynar suya, 1 adet süzen poşet çay ilave edilip 5-10 dakika demlendikten sonra içilir.

Demlendikten sonra buz ve limon ilave ederek soğuk içim olarak tüketebilirsiniz.

UYARILAR:


Gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmamalıdır.

Böbrek hastalarının kullanması sakıncalıdır.

Diüretik alanların, dikkatli kullanması gerekir.

*Kapak açıldıktan sonra 1 ay içerisinde tüketilmelidir.


Ürün Kullanımı ve Tavsiyeler için :

Diyetisyen Ebru Selin Çalık ( Diplomo no: 2226121941 )

Tel: 0507 218 24 03