...
 

Hangar Ankara

0 SEPETİM (0)

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Her geçen gün kendisini geliştirmeye ve farklılaştırmaya çalışan şirketimiz; 1990 yılından bu güne siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bu güne kadar olan işbirliğiniz için Hakan Tavukçuluk ve tüm personelimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

Yılların verdiği tecrübe ve özgün ile birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek için online satış sitemiz Hangar Ankara'yı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Misyon

Dağıtımını yapmakta olduğumuz ürünlerimizi, üstün hizmet anlayışı ile zamanında, uygun fiyatla ve hizmette süreklilik anlayışı ile sizlere ulaştırmak, farklı alternatifler sunmak, hizmette farklılık sağlamak için güçlü bir ekiple hazırız.

Vizyon (Hedeflerimiz)

Bölge ve sektörümüzde en geniş hizmet ağına sahip  firmalar içinde yer alıp hızlı güvenilir zamanın da ve eksiksiz teslimat yapmak.

Değerlerimiz

Önce insan sağlığı ilkesinden hareketle; insana değer veren, hizmet ve ürün kalitesini benimseyen dinamik bir kuruluşuz.

Gıda Güvenliği Politikası

Müşterilerimize “Kaliteli ve Hijyenik Tesislerde üretimi yapılan ürünlerinin temin edilmesi ve dağıtılması” amacıyla hizmet veren firmamız, çalışanlarına “Güvenli ve hijyenik ürünler temin etmek ve üretmek” bilincini aşılamaktadır.

Politikamız;

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini Oluşturmak, sürekliliğini ve etkinliğini sağlamak,

Sektördeki imajımızı korumak ve bölgemizde en güvenilir firmalardan biri olmak,

Gıda güvenirliği yönetim sistemimizin gelişmesi ve büyümesine olanak sağlamak için sistem kapsamına tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi de dahil etmek,

Gıda mevzuatlarına uygun hareket ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün sunmak,

Çalışanlarımıza gıda güvenliği yönetim sistemimizin sürdürülmesinin inancı ve sorumluluk bilincini eğitim faaliyetleri ile aşılamak,

Müşteri memnuniyeti sağlamak.

Hangar Ankara