...
 

Hangar Ankara

0 SEPETİM (0)

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Fitovision Fito-L Green Magic Bitkisel Çay 60 gr

₺300,00 KDV dahil
- +
Ürün Özellikleri KAN ŞEKERİ REGÜLASYONU SAĞLAR. METABOLİZMA HIZINI DESTEKLER. YÜKSEK ANTİOKSİDAN İÇERİKLİDİR. DİYETE YARDIMCIDIR.

İÇİNDEKİLER:

 

·       Elma kabuğu,
·       Yeşil kahve;  Güçlü   ve hızlı bir metabolizma aktivatörüdür.      Vüvut'ta depolanmaz.      Gün boyunca enerjinizi artırmaya ihtiyaç duyuyorsanız yeşil kahveyi deneyebilirsiniz.      Yeşil kahve çekirdekleri mükemmel ve doğal bir müshil olarak görev görmektedir.     Düzensiz bağırsak hareketlerinden muzdarip olan kişiler yeşil kahveyi tüketerek bu düzensiz bağırsak hareketlerini kontrol altına alabilir ve bağırsak ahengini   düzenleyebilirler.
  Beyaz çay:

Çok güçlü bir antioksidandır. Özellikle cilt'te bulunan ve cildin kolonu sayılan kollajen yıkımını yavaşlattığın-dan güçlü bir cilt sıkılaştırıcı özelliği vardır.         Metabolizmayı hızlandırmasından dolayı yağ yakımı sağlayarak zayıflamaya yardımcıdır.       Diyet programlarına bağlı yoğun kilo verme durumlarında ve tüp mide ile cerrahi operasyon geçirmiş kişilerde görülecek sarkmada güçlü bir toparlayıcı/sarkmayı engelleyici etkisi bulunmaktadır.·         Rooibos;
Çok güçlü bir antioksidandır.    Hücre zarının yapısının korunmasına destek olur.    Serbest radikalleri etkisiz hale getirerek oksidatif stresi egale eder ve yağ yakımının hızlanmasına yardımcı olur.

         ·   Kiraz sapı ;    Vücutta bulunan ödemin atılmasına yardımcı olur.    Kilo vermeye yardımcıdır.    Susuzluğu giderir.    Böbreklere faydalı olup, çok etkili idrar söktürücüdür (diüretiktir).    Kanı temizler ve böbrek taşı oluşumunu engellemeye yardımcıdır.

 

 

KULLANIM ŞEKLİ:

Günde 2 sefer yemeklerden önce 1 su bardağı kaynar suya, 1 adet süzen poşet çay ilave edilip 5-10 dakika demlendikten sonra içilir.

 

UYARILAR:


Gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmamalıdır.

Böbrek hastalarının kullanması sakıncalıdır.

Diüretik alanların, dikkatli kullanması gerekir.

*Kapak açıldıktan sonra 1 ay içerisinde tüketilmelidir.


Ürün Kullanımı ve Tavsiyeler için :

Diyetisyen Ebru Selin Çalık ( Diplomo no: 2226121941 )

Tel: 0507 218 24 03